PROJEKTOWANIE PŁYTEK PCB

O NAS

Przedmiotem działalności firmy ALGA jest projektowanie oraz produkcja wszystkiego co związane z obwodami drukowanymi. Każdy nadesłany projekt sprawdzany jest pod kątem błędów zarówno jeśli chodzi o schemat jak i zaprojektowaną płytkę drukowaną. Świadczymy usługi w zakresie konsultacji oraz pomocy technicznej przy projektowaniu płytki PCB. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na projektowanie płytek drukowanych w oparciu o najnowocześniejszą wiedzę z zakresu elektroniki.

Podczas projektowania zwracamy szczególną uwagę na prowadzenie ścieżek zasilających i małosygnałowych z uwzględnieniem spełnienia kryteriów kompatybilności elektromagnetycznej. Celem jest eliminacja możliwych zakłóceń spowodowanych tworzeniem się pętli indukcyjnych uzależnionych od częstotliwości sygnałów w układzie. Podczas projektowania układów elektronicznych dużych mocy, płytki PCB projektowane są z uwzględnieniem jak największego rozpraszania ciepła. Dzięki technologii SMD oraz dużym doświadczeniu projektujemy płytki o wysokiej miniaturyzacji oraz upakowaniu elementów elektronicznych.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych przez nas usług oraz na profesjonalne podejście do klienta.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z naszych usług i składania zapytań ofertowych.

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI:

- projektowanie urządzeń elektronicznych różnego rodzaju z uwzględnieniem wymogów produkcji,
- przygotowanie schematu ideowego,
- projekt płytki drukowanej PCB,
- analiza termiczna,
- określenie przydatności układu na testowanie: dostęp do punktów kontrolnych, osprzęt testowy,
- przygotowanie płytki do montażu maszynowego,
- kompletacja komponentów,
- produkcja i montaż płytek drukowanych,
- uruchomienia i testowanie prototypów,
- programowanie urządzenia,
- szkolenie z obsługi zaprojektowanego i zmontowanego urządzenia.PRODUKTY - PROJEKTOWANIE PŁYTEK PCB

Moduł mocy typ KM- 10kW


Końcówka mocy przetwornicy napięcia
Projektowanie płytek PCB
Projektowanie płytek PCB
Oferta: Projektowanie elektroniki, projektowanie płytek PCB, projektowanie regulatorów, projektowanie zasilaczy, projektowanie przetwornic, projektowanie sterowników